WELKOM BIJ
Lakshmi Royal Face

Royal Face 90 minuten
verjonging, huidverbetering & uitgebreide massage **Total Beauty Concept**
De Royal Face behandeling waarbij je huid met deze gezichtsverzorging de beloning ontvangt die ze verdient. Dat niet alleen, ook je lichaam, geest en ziel ervaren een zeer uitgebreide holistische én huidverbeterende verzorging van top tot teen!
Als extra’s heeft deze behandeling een aromatisch voetenbad, een voet- en hand-reflexmassage, fysieke blokkades worden losgemasseerd, maar ook geestelijk en spiritueel transformeer je door een Ayurvedische marma-drukpuntmassage. Dit verbetert de conditie van je zintuigen en balanceert je dosha’s Vata, Pitta en Kapha, wat betekent dat jou energie in balans wordt gebracht. Ook het lichaam krijgt extra aandacht door hand drukkingen over de kleding heen.
Met de weldaad van de Royal Face behandeling die 90 minuten duurt, zal je een gevoel van totale welzijn ervaren door de verjongende, huidverbeterende behandeling waarbij je je volledig in het hier en nu bevindt.
Het resultaat: Je ervaart een zijdezachte huid en een totale, diepe ontspanning die nog lang voelbaar blijft. Je zal jezelf als een Royal waarderen.
Ben je helemaal geboeid? Bel me voor een afspraak op 06-33884536.

